» » Лекції професора Вроцлавського економічного університету для студентів ТНЕУ

Лекції професора Вроцлавського економічного університету для студентів ТНЕУ

Дата: 7-05-2018, 10:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24-26 квітня 2018 р. в рамках програми «Erasmus» для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» др. габ. професор Вроцлавського економічного університету пані Божена Ришавска прочитала низку лекцій: «Green Economy transition»; «Green finance, Climate finance»; «Public sector and public finance for green economy»; «Low-carbon development of Polish regions».

Під час лекції тривали активні дискусії щодо перспектив становлення та розвитку зеленої економіки, її позитивного впливу на якість життя населення, можливостей та доцільності її фінансування. Присутні також жваво обговорювали проблеми важливості формування публічних фінансів, призначених для фінансування зеленої економіки.

Міжнародна співпраця у такому форматі дозволяє покращити якість надання освітніх послуг, посилює інтернаціоналізацію освіти, що підвищує конкурентоспроможність випускників на ринку праці.