» » Науковці Тернополя поспілкуватися з Першим заступником Міністра освіти і науки України

Дата: 18-05-2018, 19:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 травня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбулася робоча зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки України Володимира Віталійовича Ковтунця з головами й вченими секретарями спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій закладів вищої освіти м. Тернопіль.

До розмови також долучилися ректор ТНЕУ доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий та ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка доктор філософських наук, професор Богдан Богданович Буяк.

Колеги обговорили низку питань, що стосуються процедури захисту здобувачів, зарахованих до аспірантури і докторантури за новими шифрами спеціальностей; вимог до написання кандидатських і докторських дисертацій; відповідності стенограм фонограмам; публікації результатів досліджень у наукових виданнях та інше.

Особливу увагу було акцентовано на питаннях академічної доброчесності та протидії випадкам плагіату.