» » Зустріч студентів-маркетологів з керівником відділу продаж ІТ-компанії «MagneticOne»

Дата: 5-06-2018, 16:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Про секрети продажів IT-продуктів у Інтернет та риси, притаманні успішному маркетологу 4 червня студентам-маркетологам ФЕУ розповіла Наталія Пасічник  – керівник відділу продаж відомої ІТ-компанії «MagneticOne».

Наталія Пасічник: «Конкуренція не є злом. Це добре мати людей-«haters», які вас не люблять. Вони змушують вас ставати кращими, ефективнішими і швидшими. Успішний і сейл, і маркетолог повинен любити продукт, бути командним гравцем, вміти емпатувати, бути жадібним до результату».

Студенти і викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу дякують п. Наталії за час, енергію і цінну інформацію, бажають натхнення у всіх справах!