» » Вітаємо учасників семінар-наради Національного олімпійського комітету України!

Вітаємо учасників семінар-наради Національного олімпійського комітету України!

Дата: 15-05-2012, 12:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом  16-17 травня у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться семінар-нарада Національного олімпійського комітету України, у якій візьмуть участь представники місцевих осередків НОК та спортивної громадськості України. До університету також завітає Президент НОК України Сергій Назарович Бубка.

План заходів

16 травня 2012 року

9.30  – 10.00  – Проведення соціально-спортивного заходу «Футбольна зірка майбутнього» за участю представників Товариства Червоного Хреста України, UNICEF Ukraine, футболістів-легенд Київського «Динамо» О.Заварова, В.Бєзсонова, О. Кузнєцова;

10.30 – 12.40 – Відкриття та початок першого сесійного дня семінар-наради (актова зала ТНЕУ);

18.00 – 19.30 – Урочисте відкриття та проведення «Олімпійського дня -2012» (Театральний майдан).

17 травня 2012 року

9.00 – 9.30 – Висадження дерев. Створення на території ТНЕУ «Олімпійської алеї».

Вітаємо учасників семінар-наради в нашому вищому навчальному закладі та бажаємо їм плідної праці й приємного перебування у Тернопільському національному економічному університеті!

Примірник спецвипуску газети "Університетська думка"
Завантажити Переглянути онлайн