» » Інформаційно-довідкова виставка «Розпочинаємо власний бізнес» у Бібліотеці ім. Л. Каніщенка ТНЕУ

Дата: 7-09-2018, 15:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого вересня 2018 р. у читальному залі Бібліотеки ім. Л. Каніщенка Тернопільського національного економічного університету за участю викладачів та студентів факультету аграрної економіки і менеджменту  відбувся круглий стіл на тему: «Практика майнингу криптовалют в Україні: стан, проблеми, перспективи».

Студенти дізналися багато цікавої інформації з історії виникнення криптовалют, дізналися про їх різновиди, способи платежів, шляхи купівлі та збуту. Особливий інтерес викликали дискусії з практикуючими фахівцями – майнерами криптовалют. Їх доповіді стосувалися майбутнього біткоїна, ефіріума, ріпла та нема, їх цінової політики, способів заробітку на коливанні курсу тощо.

Працівники читального залу підготували для присутніх інформаційно-довідкову виставку «Розпочинаємо власний бізнес», з якої студенти могли почерпнути інформацію про перші кроки ведення бізнесу, оформлення юридичних документів, підготовку бізнес-планів тощо.