» » В університеті провели презентацію альбому Ірини Мацко «Книга мого роду»

В університеті провели презентацію альбому Ірини Мацко «Книга мого роду»

Дата: 22-05-2012, 10:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Методисти відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ Оксана Балуцька та Юрій Дзюла провели презентацію альбому тернопільської письменниці Ірини Мацко «Книга мого роду». Представляли видання 20 травня в Українському домі «Перемога».

Усі, хто завітав на презентацію, слухали вірші та пісні на родинну тематику. Зокрема, пісню «Татове серце» на слова заступника начальника відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ Алли Бінцаровської та музику Сергія Родька виконала солістка вокального гурту «Краплинки» народного театру пісні «Для тебе» Ірина Кушнір. Участь у презентації видання взяли також син і донька авторки.

“Книга мого роду” —  це своєрідна основа для створення родинного дерева. Видання створене у вигляді родинного альбому, який треба заповнити власноруч фотокартками, родинними історіями, звичаями.

До речі, анонс-презентація даного видання відбулася 10 листопада 2011 року у виставковій залі ТНЕУ в рамках проведення тижня української культури.