» » До уваги усіх, хто має бажання покращити власний рівень володіння англійською мовою!

Дата: 1-10-2018, 16:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вперше у Тернополі! На запрошення колективу кафедри іноземних мов до Тернопільського національного економічного університету прибуде Річард Ґрін (Великобританія). Молодь та професорсько-викладацький колектив ТНЕУ матимуть нагоду поспілкуватися з гостем під час тренінгів, які відбудуться у вівторок (02.10), четвер (04.10) та п’ятницю (05.10) на базі відповідно Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, факультету обліку і аудиту, юридичного факультету.

Запрошуємо усіх охочих поспілкуватися з цікавою особистістю!

Тематика тренінгів:

1. What is English? Where did it come from, where is it going?

2. What is the most important aspect of good English?

3. How can you improve your vocabulary and grammar skills?

4. Is it important to know idioms and phrasal verb?

5. What the examiners are looking for, and what they are not!

6. How to lose your fear of mistakes and never apologies again?

Детальну інформацію стосовно зустрічей можна дізнатися на кафедрі іноземних мов ТНЕУ.