» » Андре Бьом презентував стипендіальні програми Німецької служби академічних обмінів

Дата: 9-10-2018, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Восьмого жовтня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті  лектор DAAD Андре Бьом презентував стипендіальні програми Німецької служби академічних обмінів.

У заході взяли участь студенти  та викладачі ТНЕУ, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Андре Бьом детально розповів про стипендії для студентів та випускників закладів вищої освіти, аспірантів і молодих науковців, доцентів та професорів.

Після презентації студенти успішно склали екзамен на визначення рівня знання німецької мови OnSet. Сертифікат цього іспиту є передумовою реєстрації на літні мовні курси у Німеччині, якими зацікавилася молодь Українсько-німецької факультет-програми Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ.

Подавати заяву на стипендію DAAD на літні курси можуть студенти бакалаврату та магістратури усіх спеціальностей.

Більше інформації про стипендії  DAAD за посиланням: