» » Підписано Меморандум про співпрацю між ТНЕУ та Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі.

Дата: 16-10-2018, 17:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міжнародна співпраця є одним з основних векторів діяльності Тернопільського національного економічного університету. Обмін досвідом із зарубіжними партнерами, робота над спільними проектами відкривають нові можливості як для науковців, так і студентів закладу вищої освіти. Свідченням цього є численні угоди, укладені з іноземними колегами.

16 жовтня у ТНЕУ започатковано ще один цікавий напрям інтернаціональної діяльності – співпрацю з університетом Грузії. Відповідний Меморандум під час робочого візиту підписав ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий з ректором Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Мерабом Хальваші. Колеги обговорили перспективи спільної роботи у науковій та освітній сферах.

Переконані, що така співпраця буде ефективною та принесе якісні результати!