» » У ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина обрали нового директора

У ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина обрали нового директора

Дата: 25-10-2018, 10:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 жовтня 2018 року відбулися збори трудового колективу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, під час яких присутні розглянули питання щодо рекомендації кандидатур на посаду директора інституту.

Головуючий на зборах трудового колективу В. С. Мазур оголосив про надходження єдиної заяви від д.е.н., професора І. О. Іващук   (оголошення в газеті «Свобода» від 21 вересня 2018 року № 75 (3317) на посаду директора ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина.

Під час засідання виступив ректор ТНЕУ д.е.н., професор А. І. Крисоватий, який підтримав кандидатуру І. О. Іващук на посаду директора ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, наголосивши  на нестандартному, креативному  та командному стилі роботи Ірини Олегівни.

Десятнюк О. М. – д.е.н., професор, проректор  з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) також підтримала кандидатуру І. О. Іващук, відзначивши нове перспективне бачення розвитку інституту.

У свою чергу, В. Є. Куриляк, д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки, О.М. Сохацька  д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, А. М. Тибінь, к.е.н., доцент кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу, одноголосно підтримали кандидатуру Іващук І. О. на посаду директора ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, акцентуючи увагу на позитивних якостях кандидата, новому перспективному баченні розвитку інституту та вмінні забезпечити належний процес роботи у команді.

Студент групи АМЕТ-41 Боетанг Магнус відзначив, що Іващук І.О.  користується авторитетом серед студентів та вміє організувати  роботу як з українськими так і з іноземними студентами.  Відзначив, що саме Іващук І.О. є гідним кандидатом на посаду директора ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина.

Трудовий колектив одноголосно проголосував «за»  щодо рекомендації вченій раді ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина кандидатури Іващук І. О на посаду  директора інституту.

Враховуючи пропозиції трудового колективу  ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина  та результати таємного голосування вченої ради інституту вирішено вважати Іващук Ірину Олегівну обраною за конкурсом на посаду директора Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.