» » У ТНЕУ обговорювали проект «Тернопіль – студентська столиця»

У ТНЕУ обговорювали проект «Тернопіль – студентська столиця»

Дата: 29-10-2018, 10:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопіль все частіше називають студентською столицею України – і не дарма: у нашому місті є більш ніж 20 навчальних закладів різного рівня акредитації, а фраза «студентська столиця України» стала вже для міста візитною.

З ініціативи заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюри Л. О. 25 жовтня 2018 р. у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відбулося засідання робочої групи проекту «Тернопіль – студентська столиця». До заходу долучилися представники вищих навчальних закладів міста, органів студентського самоврядування та громадських організацій.

Присутні обговорювали проблему працевлаштування студентів на кваліфіковану роботу за спеціальністю,  складання проектів з ініціативи молоді, створення осередків студентів для їх реалізації.

Працівники читального залу Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ознайомили гостей з діючою виставкою «Мальовниче Тернопілля».