» » Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова економіка – тренди та перспективи»

Дата: 29-10-2018, 11:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 жовтня 2018 р. у читальному залі Бібліотеки ім. Л. Каніщенка Тернопільського національного економічного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова економіка – тренди та перспективи».

З вітальним словом до учасників заходу звернулися організатори конференції, зокрема: д.е.н., професор, декан факультету аграрної економіки і менеджменту Борис Олегович Язлюк; заступник міського голови Тернополя Леонід Олексійович Бицюра; д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної теорії Тернопільського національного економічного університету Віктор Валерійович Козюк.

Спікером пленарного засідання виступив доктор економічних наук, доцент, голова правління Української міжбанківської валютної біржі, голова Наглядової ради ТНЕУ Анатолій Іванович Гулей, який зазначив, що у сучасному  світі частка цифрової економіки стрімко зростає. Цифрова економіка передбачає цифрове перетворення всіх сфер життєдіяльності, надаючи їм значний економічний та соціальний ефекти, що відкриває нові потужні переваги та можливості для суспільства і бізнесу. Спікер побажав усім конструктивної роботи й творчих успіхів і висловив сподівання щодо подальших зустрічей у такому форматі.

Участь у дискусії взяли заступник міського голови Тернополя Леонід Олексійович Бицюра, начальник управління інформаційно-аналітичного забезпечення Агрохолдингу «Мрія» Віктор Чернявський, декан факультету банківського бізнесу, к.е.н., доцент Богдан Петрович Адамик, декан факультету економіки та управління, к.е.н., доцент Віктор Михайлович Островерхов, т. в. о. завідувача кафедри екології та агрономії к.е.н., доцент Василь Васильович Файфура, завідувач кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу, к.е.н., доцент Оксана Василівна Адамик.

Багато цікавого та корисного присутні дізналися про blockchain і криптовалюту, які здатні змінити цифрову економіку світу. Система blockchain є інструментом нової сучасної реальності. Впровадження системи blockchain на ринку дасть змогу завоювати довіру інвесторів. Багато обговорень стосувалися важливості розвитку цифрової економіки в контексті підвищення конкурентоспроможності економіки України.

Дискусію активно підтримали всі учасники конференції як запитаннями до спікера, так і коментарями.

Упродовж конференції також виступили декан факультету аграрної економіки і менеджменту Тернопільського національного економічного університету д.е.н., професор Борис Олегович Язлюк, завідувач кафедри менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького, д.е.н., професор Микола Григорович Шульський, к.е.н., доцент Ірина Володимирівна Спільник, докторант, к.е.н., доцент Людмила Миколаївна Уніят, аспірант Ігор Михайлович Гонак. Цікавим був виступ слухача магістерської програми Галини Сергіївни Радівілової.

У другій половині дня відбулася робота у секціях і підбиття підсумків Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова економіка – тренди та перспективи».