» » «Впровадження інноваційних здоров‘язбережувальних технологій у повсякденне життя студентів»

Дата: 24-04-2019, 10:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 квітня у фізкультурно-оздоровчому комплексі відбувся методичний практикум з оздоровчого фітнесу для студентів факультету обліку і аудиту ТНЕУ з ініціативи декана факультету Валентини Панасюк. Доцент кафедри фізичної культури і спорту ТНЕУ Маляр Неля Степанівна та лікар центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Наталія Вілібніцька провели методичний практикум на тему: «Впровадження інноваційних здоров‘язбережувальних технологій у повсякденне життя студентів».

У ході жвавої та конструктивної дискусії розглядалися питання профілактики захворювань, ази домедичної допомоги при побутових та спортивних травмах, збереження здоров'я превентивними засобами фізичного виховання.

Студенти мали нагоду дізнатися багато корисного та цікаво провели час.