» » У ТНЕУ перебуває викладач Дрезденського технічного університету Адріан Беер

У ТНЕУ перебуває викладач Дрезденського технічного університету Адріан Беер

Дата: 10-03-2020, 09:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках Українсько-німецької факультет-програми з Міжнародної економіки Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина в Тернопільському національному економічному університеті перебуває викладач Дрезденського технічного університету Адріан Беер (Adrian Beer).

Впродовж березня і квітня з метою вдосконалення комунікативної мовленнєвої компетенції Адріан Беер проводитиме додаткові заняття з німецької мови для студентів Українсько-німецької факультет-програми Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ.

Адріан Беер працюватиме також у Школі німецької мови Українсько-німецької факультет-програми. Заняття відбуваються щосуботи з 10.00 до 13.00 за адресою м Тернопіль, вул. Львівська, 11, ауд. 1203.