» » Відбулася онлайн-зустріч аудиторія стосовно актуальних проблем аудиторської діяльності

Дата: 22-04-2020, 14:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 квітня 2020 року сертифіковані аудитори – завідувач кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу, доктор економічних наук, професор Лучко М.Р. та члени цієї кафедри – кандидат економічних наук, доцент Щирба М.Т., кандидат економічних наук Щирба І.М. взяли участь у веб-конференції з аудиторами окремих регіонів з актуальних проблем аудиторської діяльності,  що була проведена Аудиторською палатою України.

Під час онлайн-зустрічі аудитори поспілкувалися про контроль якості аудиторських послуг, підвищення кваліфікації аудиторів, було обговорено питання, які виносяться на черговий з'їзд аудиторів, який заплановано на 12 червня 2020 року.