» » Відбулося онлайн-обговорення «Live journal: Політика університетів у сфері ІВ»

Відбулося онлайн-обговорення «Live journal: Політика університетів у сфері ІВ»

Дата: 6-05-2020, 14:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

5 травня 2020 року відбулося онлайн-обговорення «Live journal: Політика університетів у сфері ІВ», до якого долучилися викладачі кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань ТНЕУ – завідувач, к.ю.н., доцент Москалюк Н. Б., к.е.н., доцент Колесніков А. П. та к.е.н., доцент Олійничук О. І.

Темою для обговорення була політика університетів у сфері інтелектуальної власності, основні проблеми та перепони на шляху формування та запровадження базового документу, що регулює відносини інтелектуальної власності у закладах вищої освіти.

Спікером заходу виступила Олена Орлюк – д.ю.н., професор, директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України, академік НАПрН України, а модератором – Ольга Кулініч – д.ю.н., доцент, начальник відділу навчальних програм та забезпечення просвітницьких заходів ДП «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

Усі учасники заходу обмінялися думками щодо наявних проблем у сфері обговорення та можливих шляхів їхнього вирішення.