» » Суботній неформат «БЕЗ КРАВАТОК!» стартував на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету!

Дата: 7-09-2020, 15:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентам про студентське! Корисними лайфхаками про навчання, дозвілля, самоврядування, спілкування та дружбу щиро ділився голова профспілкового комітету студентів Західноукраїнського національного університету Антон Шевчук.

«Приєднуйтеся до нашої дружної команди, приходьте на наш суботній неформат «Без краваток», діліться досвідом та щирими емоціями. Ми завжди відкриті для гарних ідей та людей!

Будьте на хвилі найцікавіших подій та проєктів!

Перемагайте разом з нами!», – запрошує колектив соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ.