» » Студенти та викладачі юридичного факультету обговорювали реформування кримінального законодавства

Дата: 30-09-2020, 16:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Маленький, але суворий...», – так можна описати новий Кримінальний кодекс, який незабаром буде прийнято завдяки плідній та наполегливій праці Робочої групи з питань розвитку кримінального права Комісії з питань правової реформи при Президентові України.

29 вересня 2020 року на юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету було презентовано проект Загальної частини Кримінального кодексу України, одним із розробників положень нового КК, практикуючим адвокатом, доцентом кафедри кримінального та кримінального процесуального права факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктором юридичних наук, доцентом Олексієм Горохом.

Студенти та викладачі мали можливість долучитися до активного обговорення концепції реформування кримінального законодавства.