» » «Якщо хочеш бути багатим, потрібно бути фінансово грамотним» (Роберт Кіосакі)

«Якщо хочеш бути багатим, потрібно бути фінансово грамотним» (Роберт Кіосакі)

Дата: 2-10-2020, 12:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кожна людина прагне стати успішною та багатою, проте, це потребує креативного мислення та грамотного поводження із грошима. Нещодавно викладацький колектив циклової комісії управління та адміністрування ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій» ЗУНУ ініціював проведення для студентів фінансової тренінг-гри «Життєвий капітал», яку організували для них досвідчені бізнес-тренери Ділового клубу «Партнер» Тернопілля.

Викладацький колектив циклової комісії управління та адміністрування активно підтримує використання імітаційних методів у навчальному процесі, адже сучасна освіта вимагає застосування практико-орієнтованого підходу до навчання.

Студентів ознайомили з умовами та правилами фінансової тренінг-гри. У процесі гри учасники отримали базові знання з фінансової грамотності та ефективного управління, зокрема:

– опановували знання та навики, що необхідні для ефективного управління власними фінансовими ресурсами;

– мали можливість приймати своєчасні, ефективні управлінські та фінансові рішення;

– навчалися приймати рішення щодо доцільності вкладення наявних фінансових ресурсів у той чи інший актив;

– оцінювали власні ризики та спробували ризикувати і справлятися з непередбачуваними ситуаціями;

– виробляли стресостійкість;

– змінювали власні стереотипи мислення і відношення до грошей;

– навчалися використовувати кредитні кошти з максимальною вигодою для себе;

– налагоджували комунікації з метою пошуку ділових партнерів, проводили перемовини та будували чесні партнерські відносини;

– визначали ціль у житті та будували стратегію для її досягнення.

Кожен із учасників фінансової тренінг-гри «Життєвий капітал» отримав корисні поради від практиків щодо подальшого ефективного управління своїми активами, правильного їх накопичення, раціонального поводження із фінансовими ресурсами та  формування власних заощаджень. Отож, бути «фінансово грамотним – завжди актуально та ніколи не пізно…».