» » Відбудеться інтерактивна лекція «Консульська служба МЗС України для українських громадян»

Дата: 5-10-2020, 12:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

І знову на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету  розпочинає роботу молодіжний портал «ПРОсвіторія»!

«ПРОсвіторія»:

– це просвітницький проєкт, спрямований на формування соціальних навичок у студентів і старшокласників!

– це 12 локацій, справжні сузір’я молодих харизматичних спікерів!

– це надзвичайно актуальні теми, практичні лайфхаки, тренінги, воркшопи, брифінги, майстер-класи, трансформаційні ігри, вебінари!

– це гарна можливість прокачки інтелекту та здійснення дружнього нетворкінгу у перший тиждень кожного місяця  упродовж навчального року!

Не проґавте чудову можливість зустрітися і поспілкуватися з цікавими людьми!

6 жовтня о 13.00 год. приєднуйтеся до інтерактивної лекції «Консульська служба МЗС України для українських громадян» від т. в. о. директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Романа Недільського (ID 550 793 2573, пароль 7PWgA1).

Чекаємо школярів, студентів, молодих людей міста Тернополя!