» » На соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ пропри карантинні умови на повну в онлайн-форматі працює молодіжний портал «ПРОсвіторія»!

Дата: 7-10-2020, 17:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Усіх, хто дбає про свій соціальний інтелект, бажає розвиватися та самовдосконалюватися, пізнавати щось нове та відкривати власні грані можливостей запрошуємо долучатися до наших заходів!

Вас цікавлять питання про:

– стрес-фактори, які впливають на особистість під час проходження служби;

– ситуативні індикатори психологічного стресу;

– аналіз власної самооцінки та самоцінності;

– визначення персонального рівня психоемоційної стійкості;

– стрес-менеджмент: методи профілактики та самодопомоги при деструктивних стресах;

– хто такі «лікарі душ людей у формі»?

Наш експерт дасть відповіді на усі питання учасників!

Михайло Козюк – начальник сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Тернопільській області візьме участь у брифінгу «Психологічне супроводження людей у формі. Стрес-чинники і шляхи їх нейтралізації».

Не зволікайте!

Вже завтра – 8 жовтня о 10.00 год. приєднуйтеся до цікавого діалогу на платформі ZOOM (ID: 838 555 6160; Password: 092020).

Із нетерпінням очікуємо на зустріч з вами!

Вливайтеся в нашу команду соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ!

З нами стресостійко!

Контактна особа: