» » «Техніка управління чужою агресією, або як впливати на людей шляхом зміни реальності опонента»

Дата: 13-10-2020, 11:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках проєкту «ПРОсвіторія» на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ відбувся майстер-клас «Техніка управління чужою агресією, або як впливати на людей шляхом зміни реальності опонента».

Як встановити перший контакт з людиною?

Від чого залежить наша поведінка?

Психологічне айкідо – чи це про бойові мистецтва?

Як переконати співрозмовника?

Як навчитися «тримати удар» і виходити зі складних ситуацій?

Що таке агресія і як управляти чужою агресією?

Де шукати професійні відповіді на ці та інші схожі питання?

Ну, звісно ж, на соціально-гуманітарному факультеті класичного університету Тернополя!

Уже вкотре молодіжний портал «ПРОсвіторія», що діє на СГФ ЗУНУ, мотивує усіх бажаючих до саморозвитку цікавими зустрічами, практичними кейсами, воркшопами, майстер-класами, інтерактивними лекторіями.

Нещодавно відбувся майстер-клас відомого в Україні та за її межами професійного перемовника, сертифікованого медіатора Євросоюзу, засновника і директора Міжнародної палати альтернативного вирішення спорів та Бюро переговорів, президента VIP клубу перемовників Вадима Рахліса.

Розвивали соціальні навички спілкування, позитивного мислення в конфліктах, вміння домовлятися, розуміти мотивацію співрозмовника і прогнозувати його поведінку, вчилися правильно задавати питання. Адже, як стверджує сам спікер, правильно поставлене питання – це половина відповіді.

Сказати, що було цікаво – це нічого не сказати! Бо, на прохання учасників, подвоїли час зустрічі. Одним словом, усі охочі ретельно прокачали свій емоційний інтелект.