» » Відбулася пряма трансляція із Київськоі міської державної адміністрації. Олександр Медведенко

Дата: 15-10-2020, 11:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Днями для студентів та викладачів юридичного факультету ЗУНУ відбулася пряма трансляція із Київськоі міської державної адміністрації.  Олександр Медведенко -   експерт, адвокат, член Київської міської територіальної виборчої комісії розповів про особливості виборчого процесу 2020, зміни у виборчому законодавстві, нові правила та нові умови голосування, специфіку роботи столичної виборчої комісії,  відповідальність за порушення виборчого законодавства.
Діалог був конструктивним та результативним, усі мали можливість поспілкуватися щодо  законодавчих нюансів виборчого процесу.