» » У молодіжному порталі «ПРОсвіторія» на соціально-гуманітарному факультеті виступив випускник спеціальності «Соціальна робота» Назар Миколюк

Дата: 16-10-2020, 15:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Заключні акорди жовтневої «ПРОсвіторії» нещодавно прозвучали на соціально-гуманітарному факультеті!

Студенти СГФ ЗУНУ та усі, хто хотів дізнатися про участь молоді в процесі прийняття рішень органами влади, мали можливість поспілкуватися з аналітиком з питань соціального захисту Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Назаром МИКОЛЮКОМ.

Відрадно й те, що окрім того, що пан Назар є відмінним фахівцем та експертом, він випускник нашого закладу вищої освіти за спеціальністю «Соціальна робота»!

Тож, зустріч із його колишніми викладачами, а також із школярами та студентами – майбутніми фахівцями соціально-гуманітарної сфери була надзвичайно теплою та дуже корисною.

В цікавій дискутивній формі учасники розглянули:

структуру та актуальні процеси Асоціації міст України;

систему лобіювання законодавства;

особливості підписання Меморандуму України з UNICEF;

необхідні професійні вміння для лобіювання (адвокації);

можливі способи впливу молоді на рішення органів влади.

На завершення пан Назар побажав молодим людям крок за кроком рухатися до своєї мети, бути активними, розвивати неординарні ідеї, вдосконалювати корисні уміння та навички, бути сміливими у реалізації своїх ідей, аби направду впливати на зміни в соціальному, політичному, громадському та економічному вимірі країни.

Повний запис зустрічі запрошуємо переглянути на YouTube-каналі соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ: