» » На кафедрі міжнародного права та міграційної політики розвіювали міфи про юристів-міжнародників

Дата: 17-10-2020, 16:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ініціативи колективу кафедри міжнародного права та міграційної політики Західноукраїнського національного університету відбулася дуже цікава онлайн-зустріч на тему: «Міфи про юристів-міжнародників» за участі не менш цікавого спікера Гутника Віталія – доктора юридичних наук, професора кафедри міжнародного права ЛНУ ім. Франка.

З'ясували найбільш поширені міфи️:

– Юрист-міжнародник – філолог або перекладач?

– Чи при завершенні навчання за спеціальністю «Міжнародне право» здобувачі освіти матимуть можливість працевлаштуватися в органах державної влади, органах прокуратури чи органах судової влади?

– Чи ступені вищої освіти бакалавр/магістр вважаються вищою юридичною освітою?

– Перспективи працевлаштування у міжнародних судових органах, міжнародних організаціях тощо.

Далі буде....