» » Запрошуємо до участі у науково-практичному круглому столі «Сучасні виклики забезпечення митної безпеки в Україні»

Дата: 26-10-2020, 15:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У середу, 29 жовтня 2020 року, о 14:00 год. відбудеться науково-практичний круглий стіл на тему: «Сучасні виклики забезпечення митної безпеки в Україні», організований кафедрою податків та фіскальної політики Західноукраїнського національного університету.

У рамках роботи наукового заходу заплановано обговорити такі тематичні напрями:

– Фіскальна компонента митної безпеки України;

– Незаконне переміщення товарів через митний кордон України як реальна загроза митній безпеці держави;

– Кінологічне забезпечення Державної митної служби України;

– Митна вартість як детермінанта забезпечення митної безпеки держави;

– Фіскальний аспект митної безпеки у контексті експорту продукції в Україні та закордоном;

– Судовий розгляд справ про митні делікти в контексті забезпечення митної безпеки України та ін.

Місце проведення круглого столу: онлайн-платформа Zoom, ідентифікатор зустрічі (ID): 735 947 9645, Код доступу: 2910.

Оргкомітет науково-практичного круглого столу запрошує всіх бажаючих до участі!