» » Відбудеться міжнародна студентська науково-практична конференція «Соціально-гуманітарні дослідження та інноваційна освітня діяльність: пріоритетні напрями глобалізаційних змін»

Дата: 5-11-2020, 15:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя запрошує студентів, аспірантів, молодих учених до участі в міжнародній студентській конференції «Соціально-гуманітарні дослідження та інноваційна освітня діяльність: пріоритетні напрями глобалізаційних змін», яка відбудеться 30 листопада 2020 року із виданням електронного збірника матеріалів конференції.

Напрями роботи конференції: соціальні та психологічні виміри життєдіяльності особистості та суспільства, соціокультурна комунікація в інформаційному просторі, інновації в освіті: теоретико-методологічні та технологічні засади.

Партнери заходу: Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Грузія), Вармінсько-Мазурський університет (Польща), Католицький університет в Ружомберку (Словаччина), Вища школа управління й адміністрування (Польща), Папський Григоріанський університет (Італія), Університет Матея Бела (Словаччина).

Робочі мови конференції - українська, англійська, польська, російська.

Дедлайн подачі заявок і тез – 26 листопада 2020 року.

Контакти:

shf.nauka@gmail.com