» » Вітання заступника міністра МОН України з нагоди 31 річниці з дня створення кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ та святкування Дня працівника соціальної сфери України

Дата: 30-10-2020, 16:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Надходять вітання для кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ з нагоди 31 річниці з дня створення кафедри та святкування Дня працівника соціальної сфери України.

Приємною несподіванкою для адміністрації, викладачів та студентів було отримати вітального листа від заступника міністра освіти та науки України Ігоря Гарбарука.

Колектив соціально-гуманітарного факультету та кафедри психології та соціальної роботи класичного університету Тернополя неймовірно зворушені такою увагою та висловлюють пану Ігорю сердечну вдячність за щирі вітання.