» » Вітаємо з перемогою у конкурсі наукових і навчальних видань!

Вітаємо з перемогою у конкурсі наукових і навчальних видань!

Дата: 12-11-2020, 11:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри економіки та економічної теорії Західноукраїнського національного університету стали переможцями Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні агротехнології» й вибороли почесне 3-тє місце! Монографія «Екологічний вимір держави добробуту» (2019) за науковою редакцією доктора економічних наук професора Віктора Козюка була представлена в номінації соціо-гуманітарних та економічних наук. Автори праці –  Віктор Козюк, Олександр Длугопольський, Юрій Гайда, Юрій Івашук, Оксана Шиманська, Казимир Возьний та Тетяна Длугопольська.
Конкурс проводився з метою популяризації наукових і методичних розробок, що забезпечують супровід освітнього процесу в українських закладах вищої освіти, відповідають стандартам вищої освіти, сприяють створенню нових знань, здобуттю студентами якісної освіти та поширенню в академічному середовищі передових практик у навчанні, викладанні та науці.
Ми пишаємося досягненнями науковців класичного університету Тернополя та бажаємо нових вагомих здобутків!