» » Розпочалась V Ювілейна науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю

Дата: 12-11-2020, 16:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 листопада 2020 року на факультеті економіки та управління Західноукраїнського національного університету розпочалась V Ювілейна науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі». До конференції були залучені іноземні партнери ЗУНУ, зокрема  Вроцлавський економічний університет та Білоруський державний економічний університет. У рамках проєкту було проведено шість секційних засідань:

Секція 1. Актуальні проблеми теорії та практики менеджменту організацій (Петро Микитюк).

Секція 2. Публічне управління в Україні: проблеми становлення та розвитку (Алла Васіна).

Секція 3. Стратегічні напрямки управління людськими ресурсами в умовах нової економіки (Руслан Августин).

Секція 4. Посткризова реальність та діджиталізація економіки (Оксана Шиманська).

Секція 5. Підприємництво, логістика і торгівля в умовах цифрової економіки (Ольга Собко).

Секція 6. Нові вектори розвитку маркетингу в Україні та світі (Олена Борисяк).

Метою науково-практичної конференції було обговорення сучасних трендів трансформаційних процесів економіки та управління в умовах сучасних викликів, ідентифікації існуючих проблем, вироблення практичних рекомендацій щодо забезпечення висхідного розвитку інституційних одиниць та економічної системи в цілому.

Голова програмового комітету – Крисоватий Андрій, ректор ЗУНУ.

Голова організаційного комітету – Островерхов Віктор, декан факультету економік та управління.