» » До уваги слухачів магістратури за освітньо-професійною програмою «Державна служба» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» 1-го курсу заочної форми навчання!

Дата: 12-11-2020, 14:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Заліково-екзаменаційна сесія для слухачів магістратури державної служби 1-го курсу заочної форми навчання у навчально-науковому інституті публічного управління відбудеться згідно з графіком – з 16 листопада по 25 листопада 2020 року  (з використанням платформи MOODLЕ).

Розклад занять та список слухачів буде опубліковано на сайті інституту:

Виклики на сесію для відмітки про участь у ній можна подати таким чином:

– особисто занести за адресою: м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3, корпус №3, каб. 3304

– надіслати Укрпоштою на адресу: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, Західноукраїнський національний університет, Іващуку Олегу Тимофійовичу. У конверт одночасно додати відривну частину виклику для відмітки про участь у сесії та заадресований на зворотну адресу конверт з маркою для відправки виклику.

Виклики необхідно надіслати оперативно, щоб за період сесії була можливість їх відмітити і надіслати слухачам.

Уся інформація та контроль здійснюватиметься через старост груп та сайт інституту.