» » Зустріч з директоркою бібліотеки імені Л. Каніщенка Аллою Панчук

Зустріч з директоркою бібліотеки імені Л. Каніщенка Аллою Панчук

Дата: 16-11-2020, 10:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 листопада 2020 року з ініціативи колективу кафедри фізичної реабілітації, громадського здоров’я і спорту відбулася зустріч студентів і викладачів спеціальності «Фізична культура і спорт» з директоркою бібліотеки імені Л. Каніщенка  Аллою Панчук на тему: «Інформаційні послуги сучасної бібліотеки».

Зустріч відбулась в онлайн-режимі із застосуванням платформи ZOOM. Були розглянуті такі питання:

формулювання  інформаційних запитів;

вміння користуватися електронними каталогами та сайтами провідних бібліотек України та світу;

здійснення самостійного пошуку необхідної інформації та вільного орієнтування в інформаційних ресурсах бібліотеки (навчально-методична та наукова література);

Зустріч проходила у діловій розкутій атмосфері у формі відповідей на запитання. Дякуємо Аллі Панчук за корисну зустріч!