» » Відбулась зустріч із заступницею начальника відділу правопросвітництва Світланою Нуждою

Дата: 17-11-2020, 11:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У неділю, 15 листопада, з ініціативи студентів 3-4 курсів юридичного факультету Західноукраїнського національного університету було проведено онлайн-обговорення на тему: «Розірвання договору оренди земельної ділянки».

Спікерка: Світлана Нужда – заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безкоштовної правової допомоги Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги професійно розкрила проблематику та надала компетентні відповіді членам гуртка «Цивіліст».

Захід об’єднав інтереси цивілістів та студентів та був проведений з метою покращення якості навчального процесу тренінгової частини дисципліни "Право природокористування". Керівник курсу – доцент кафедри цивільного права і процесу ЗУНУ Ольга Зигрій.

Щиро дякуємо Світлані Нужді за конструктивний діалог!