» » Вже зовсім скоро на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ відбудеться Перша Міжнародна школа світових освітніх практик «NEW WAY»!

Дата: 17-11-2020, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Більше, аніж три тижні міжнародного досвіду!

Майже місяць медіаправового інтенсиву!

Досвідчені викладачі-практики!

Інтерактивні інструменти та нові підходи в області правової журналістики!

Сертифікати міжнародного стажування!

Та багато вражень!

Перша Міжнародна школа буде присвячена розгляду питань формування необхідної в професійній діяльності журналіста системи знань медіа-законодавства, джерел міжнародного інформаційного права і чинного міжнародного інформаційного законодавства, усвідомлення на цій основі правового статусу та законодавчих гарантій забезпечення діяльності мас-медіа.

Університет-партнер Першої Школи «NEW WAY» - Батумський державний університет ім. Шота Руставелі (факультет права та соціальних наук).

Робочі мови Школи - англійська та російська.

Цільову аудиторію, на прохання охочих взяти участь у Школі, було розширено і для інших спеціальностей, окрім «Правової журналістики».

Лекції вестимуть досвідчені грузинські науковці та практики.

Група слухачів уже набрана, програма погоджена українською та грузинською сторонами, лектори підібрані.

Учасники Школи із нетерпінням чекають занять!

Доєднуйтеся до команди соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ й стрімко розвивайтеся разом з нами!