» » Високоповажні викладачі, шановні працівники, дорогі студенти та випускники навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина!

Дата: 30-11-2020, 13:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У цей святковий день прийміть теплі слова вітань від професорсько-викладацького колективу й студентства класичного університету Тернополя із 32-річчям від дня заснування навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Ваш колектив гідний вимог часу. Відкриваючи нові горизонти, формуючи позитивний імідж нашого закладу вищої освіти, створюючи атмосферу, яка приваблює талановиту молодь з усіх куточків України й зарубіжжя, Ви зуміли у нелегкі часи зберегти своє обличчя.

Вітаючи наукову громадськість, студентів, працівників  та випускників, бажаю Вам міцного здоров’я, творчої наснаги у підкоренні нових вершин.

Нехай кипуча енергія й надалі спонукає до дієвості, сміливих задумів, життєво важливих проектів і наукових перемог в ім’я Західноукраїнського національного університету!

Ректор                                                                                      Андрій КРИСОВАТИЙ