» » Для студентів, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» проводяться навчання

Дата: 14-12-2020, 14:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж навчального року на базі ДНЗ  «Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою» для студентів за спеціальністю «Правоохоронна діяльність»  проводилися заняття з дисциплін «Безпека дорожнього руху» та «Навички контраварійної підготовки». Студенти практикувалися та покращували свої навички  у водінні автомобіля, вивчали правила дорожнього руху, ознайомлювалися з правильною поведінкою на дорозі та навчалися швидко діяти в екстремальних ситуаціях. Такі заняття для більшості студентів були новим та цікавим досвідом, тому  кожен з них доклав максимум зусиль для досягнення результату.