» » Відбулася онлайн-зустріч у рамках Українсько-німецької факультет-програми з нагоди новорічних та різдвяних свят

Дата: 22-12-2020, 10:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках співпраці Західноукраїнського національного університету з Дрезденським технічним університетом 21 грудня 2020 року студенти  Українсько-німецької факультет-програми навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ЗУНУ організували святковий захід, приурочений прийдешнім новорічно-різдвяним святам.

До урочистого дійства долучилася директор навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, професор Ірина Іващук, завідувач кафедри міжнародної економіки, професор Віталіна Куриляк, професор кафедри міжнародної економіки Євген Савельєв, директор навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов, доцент Ольга Лужецька та керівник Українсько-німецької факультет-програми, професор Ольга Царик.

Відрадно, що в онлайн-режимі учасників свята привітали також наші колеги з Німеччини, а саме: викладачі Дрезденського технічного університету Сабіне Паулітц та Крістель Матцке.

З нагоди Нового року та Різдва зичимо усім творчої наснаги та здобутків у навчанні та роботі!