» » Соціально-гуманітарний факультет запрошує студентів на цікаві зустрічі з практиками у рамках дуальної освіти!

Дата: 4-02-2021, 09:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

4 лютого о 13.00 год у рамках дуальної освіти відбудеться зустріч з головним спеціалістом відділу надання пільг управління соціальних гарантій департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Капелян Оленою Віталіївною. Відрадно, що пані Олена - випускниця кафедри психології та соціальної роботи класичного  університету Тернополя.

Студенти зможуть дізнатися про стан та перспективи розвитку соціальної роботи в Україні загалом й у Тернопільській області зокрема. У фокусі розмови:

кризові явища, що позначилися на всіх без винятку сферах людської життєдіяльності;

соціальна робота, як наука, як вид професійної діяльності, як фахова спеціальність;

перспективні напрями розвитку соціальної роботи, які сьогодні вже активно впроваджуються та ті, що заплановані;

соціальна робота в громаді.

Формат зустрічі – Zoom-meeting

Ідентифікатор: 236 490 5533