» » Студенти соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ під час дуальної форми навчання, із користю поєднують теоретичні знання із набуттям практичних фахових навичок під час стажування!

Дата: 9-02-2021, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Психологічна служба ЗУНУ долучилася до впровадження в класичному університеті Тернополя дуальної форми освіти й запропонувала низку заходів, які срямовані на пошук нових горизонтів професійного становлення студентів.

У рамках дуальної освіти Вікторія Муромець провела онлайн-лекцію «Як зберегти свої особистісні межі або зустріч з Іншими». Відбулася зустріч з учасниками молодіжного клубу «Alter Ego», темою спілкування якої стала професійна самореалізація. Також було проведено тренінгове заняття «Як ефективно взаємодіяти під час конфлікту» студенткою Сумського державного університету Тарасюк Даяною.

Безліч професійно спрямованих заходів ще попереду!