» » Студенти-психологи соціально-гуманітарного факультету із задоволенням проводять тренінги для першокурсників ЗУНУ!

Дата: 12-02-2021, 11:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У хаосі наших днів дуже важливо знайти шлях до себе, прислухатися до свого внутрішнього «Я». Інколи це вдається зробити самостійно, а інколи потрібнахтось допомога і поштовх на пошук цього нелегкого шляху.

Днями студенти-першокурсники академічних груп МАРК-11 та МАРК-12 факультету економіки та управління мали таку нагоду. Студентка кафедри психології та соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету, яка навчається на спеціальності «психологія» та проходить дуальну освіту у психологічній службі ЗУНУ Ліна Бабій провела для юних учасників тренінгове заняття «Становлення внутрішньої особистості».

Студенти мали нагоду поринути у цікавий світ самодослідження та доторкнутися до захопливоі психології. На завершення зустрічі учасники погодилися із твердженням, що в кожному з нас закладений великий потенціал для досягнення усіх бажаних цілей і розкрити його допоможе наше вміння жити в гармонії з собою.