» » Дуальна освіта студентів СГФ ЗУНУ проходить у школах Тернополя та Тернопільської області

Дата: 12-02-2021, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Робота психолога у школі надзвичайно цікава та відповідальна.

Основними напрямами роботи є психодіагностична, корекційно-відновлювальна та розвивальна робота з учнями, консультування батьків та вчителів, психологічна просвіта, організаційно-методична робота.

Формувати професійні уміння та особистісні якості фахівців мають змогу студенти соціально-гуманітарного факультету спеціальності «Психологія» під час стажування у школах.

На світлинах студенти групи ПС-41 Сергій Єрохін та Юля Кізлик проводять серію розвивальних занять з метою підвищення почуття впевненості, розвитку емоційного інтелекту та когнітивних функій п'ятикласників Тернопільської ЗОШ № 23.