» » Ректор ЗУНУ зустрівся з головою Федерації регбі Тернопільщини

Ректор ЗУНУ зустрівся з головою Федерації регбі Тернопільщини

Дата: 12-02-2021, 17:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор класичного університету Тернополя зустрівся з головою Федерації регбі Тернопільщини Степаном Барною та випускником Західноукраїнського національного університету Ігорем Білокопитим.

Під час спілкування говорили про перспективи розвитку регбі в університеті, проведення змагань та значення спорту у житті студентів.

«Спорт об’єднує людей, зміцнює здоров’я та характер, розвиває спритність, реакцію, координацію, витривалість і терпіння. Все це для того, щоб бути стійкими та сильними особистостями, готовими до  викликів сьогодення.  У спорті важливе бажання та наполегливість досягнення своєї мрії», - зазначив Андрій Крисоватий.

Під час зустрічі ректору вручили подяку від президента Федерації регбі Тернопільщини за підтримку та сприяння в організації чемпіонатів, допомогу у розширенні мережі регбійної спільноти та відмінну комунікацію в співпраці.