» » У класичному університеті Тернополя відбулося підписання меморандуму про співпрацю з Державною митною службою України

Дата: 18-02-2021, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 лютого 2021 року у рамках Міжнародного симпозіуму "Архітектоніка фіскальної науки та дивергенція митно-податкових інститутів" відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом  та Державною митною службою України. Ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий та перший заступник Голови Державної митної служби України Іван Бережнюк у рамках співробітництва домовились про створення та підтримку належного правового, організаційного та інформаційного середовища для співпраці, спрямованого на обмін досвідом між сторонами, проведення спільних заходів для підвищення рівня обізнаності науковців, практиків та громадян щодо митної справи, правил переміщення через кордон, сприяння професійному розвитку студентів і випускників закладу вищої освіти, а також підвищення рівня професійної підготовки, перепідготовки, стажування, спеціалізації та підвищення кваліфікації працівників органів Держмитслужби.

Андрій Ігорович зазначив: «Університет забезпечує високий рівень підготовки фахівців для роботи в органах Державної митної служби з урахуванням потреб їх діяльності, а митна служба у свою чергу – стажування, проходження виробничої та переддипломної практик. Тому я вважаю, що наша співпраця буде ефективною та взаємовигідною!»

«Я вірю, що наша діяльність буде результативною й посприяє залученню провідних працівників до міжнародних програм та реалізації спільних проєктів», - запевнив Іван Григорович.

Переконані, що спільні домовленості принесуть користь студентам класичного університету Тернополя й відкриють нові можливості для підготовки кваліфікованих працівників для Державної митної служби України!