» » «Правове регулювання банкрутства в Польщі та ЄС»

«Правове регулювання банкрутства в Польщі та ЄС»

Дата: 21-03-2021, 11:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 та 20 березня для слухачів Школи польського та європейського права був проведений лекційний курс «Правове регулювання банкрутства в Польщі та ЄС» доктором Ягеллонського університету, членом робочої групи по кодифікації законодавства Польщі про банкрутство Мареком Пожицьким.

У рамках занять особливу увагу було зосереджено на обговоренні дискусійних питань рекодифікації законодавства Польщі про банкрутство, проблемних аспектів провадження у справі про банкрутство та здійснення процедури розпорядження майном боржника, правового статусу арбітражного керуючого в Польщі та державах-членах ЄС.

Лектор акцентував увагу на наслідках визнання боржника банкрутом за законодавством Польщі та країн ЄС, особливостях провадження у справах про банкрутство споживачів.