» » Представники студентського самоврядування Західноукраїнського національного університету взяли участь у керівних зборах Української асоціації студентів.

Дата: 24-03-2021, 10:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 - 21березня  у Києві проходили керівні збори Української асоціації студентів. Три насичених дні дискусій, обговорень та практики із лідерами студентських самоврядувань, які прагнуть того, щоб молодь отримувала якісну вищу освіту.

Юнаки та дівчата обговорювали залученість та мотивацію студентів до активної роботи, кращі практики європейського студсамоврядування, стратегічне планування студентського самоврядування, систему акредитацій освітніх програм, академічну доброчесність.

Студенти мають можливість реалізувати проєкт від Британської ради, взяти участь в лідерських програмах Всеукраїнського масштабу, проявити себе на стажуванні в апараті Верховної Ради та стати експертом у сфері студентського самоврядування від Міжнародного Республіканського Інституту.

Все це і навіть більше доступно для свідомої та активної молоді класичного університету Тернополя.