» » Дуальна освіта на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій

Дуальна освіта на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій

Дата: 26-03-2021, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В університетах багатьох розвинених країн світу активно впроваджується дуальна модель вищої освіти. Враховуючи на такі прогресивні тенденції на кафедрі комп’ютерної інженерії факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету спільно з компанією Percona (м. Львів) були проведені заняття з дуальної освіти.

Лектор – інженер-програміст Скоморохов Андрій Леонідович. Молоді люди пройшли 20-ти занять з курсу Python,  вони були інформативними та мали високу практичну цінність. Для забезпечення віддаленого доступу уроки завантажувались на відеохостинг YouTube.

Студенти поділилися позитивними враженнями про проведений тренінг. Усі юнаки та дівчата отримали сертифікати!