» » Відбулося засідання Науково-методичної ради з питань якості вищої освіти ЗУНУ

Відбулося засідання Науково-методичної ради з питань якості вищої освіти ЗУНУ

Дата: 30-03-2021, 11:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 березня 2021 року на платформі ZOOM відбулося розширене засідання  Науково-методичної ради з питань якості вищої освіти Західноукраїнського національного університету за участю гарантів ОП, голів груп забезпечення спеціальностей, деканів факультетів, директорів інститутів, завідувачів кафедр. Під час зустрічі було обговорено ряд питань стосовно забезпечення якості вищої освіти, а саме:

• залучення практиків до освітнього процесу (виокремлено досвід кафедр щодо реалізації практико-орієнтованого навчання);
  • рекомендації науково-педагогічним працівникам стосовно опитування за освітніми компонентами (к.соціол.н., доцент кафедри психології та соціальної роботи Віталій Біскуп висвітлив організаційні та процедурні моменти проведення загальноуніверситетського опитування);
  • вимоги Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти стосовно акредитації освітніх програм третього рівня вищої освіти (начальник відділу моніторингу якості освіти та методичної роботи Сергій Шандрук  зосередив увагу на 10 критеріях «Навчання через дослідження»);
  • оновлення Положення про гаранта освітніх програм (перший проректор Микола Шинкарик).

За результатами обговорення ухвалено відповідні рішення, спрямовані на удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти у Західноукраїнському національному університеті у вигляді рекомендацій, проєктів, локальних документів тощо.

Обговорені актуальні питання щодо процедурних аспектів організації вибору дисциплін вільної траєкторії здобувачів вищої освіти, моніторингу стану забезпечення освітніх компонентів програм, розробки проєктів освітніх програм у 2021 році.