» » Інформуємо про можливість взяти участь у проєкті "Найбільший урок в світі"

Інформуємо про можливість взяти участь у проєкті "Найбільший урок в світі"

Дата: 31-03-2021, 09:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

"Найбільший урок у світі" - це всесвітня ініціатива Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що має на меті провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із Глобальними цілями сталого розвитку.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) реалізовує цю ініціативу в Україні з 2015 року, у партнерстві з різними громадськими та молодіжними організаціями.

У рамках ініціативи будуть проведені уроки на тему "Цілі сталого розвитку від ООН - пом‘якшення наслідків кліматичних змін".

Амбасадори «Найбільшого уроку в світі» - це молоді люди від 16 до 30 років, яких турбують глобальні проблеми, саме вони проводитимуть уроки в школах, де розкажуть школярам про Цілі сталого розвитку, та як навіть маленькі побутові дії можуть покращити довкілля.

Детальніше за посиланням: https://aiesec.ua/worldslargestlesson