» » Круглий стіл «Діяльність редакції наукового фахового видання у світлі академічної доброчесності».

Дата: 6-04-2021, 15:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 квітня о 11:00 на соціально-гуманітарному факультеті відбудеться круглий стіл «Діяльність редакції наукового фахового видання у світлі академічної доброчесності».

Модератори заходу: професори кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету, Ірина Шкіцька та Юрій Щербяк.

Напрями роботи: відкрита наука як засіб сприяння академічній доброчесності й запобігання плагіату, редакційна політика фахового видання в умовах сьогодення, перспективи розвитку видань в Україні та за її межами.

Робочі мови:

• - українська;