» » Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

Дата: 9-04-2021, 16:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навесні 2021 року стартував ІІ тур Всеукраїнського конкурсу зі спеціальності «Фінанси і кредит» студентських наукових робіт. Студенти Західноукраїнського національного університету здобувають перемоги та призові місця з різноманітних напрямів і спеціальностей, що підтверджує класичний статус нашого закладу вищої освіти.

Студентка 1 курсу Ангеліна Каратнюк-Гумовська  нагороджена дипломом І ступеня (науковий керівник проф. Тулай Оксана Іванівна), студентка 4 курсу Леся Лужна (науковий керівник доц. Іващук Ольга Олегівна) та студент 4 курсу Андрій Возьний (науковий керівник доц. Сідляр Вікторія Володимирівна) отримали дипломи ІІІ ступеня.

Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт ще триває, і ми з нетерпінням очікуємо нових перемог наших студентів!